Zámočnícke výrobky

Spoločnosť MPO-Metal sa už od roku 2003 orientuje na výrobu a predaj zámočníckych výrobkov. Vďaka našej dlhoročnej pôsobnosti na trhu sme schopní našim zákazníkom poskytnúť kvalitné hutnické produkty a rôzne doplnkové služby, ktoré prispievajú k ich celkovej spokojnosti.

Náš skladový katalóg poskytuje široký výber rôznych zámočníckych výrobkov a to všetko v rôznych dĺžkach a hrúbkach. Avšak reagujeme aj na špecifické želania našich klientov a dokážeme im zabezpečiť špeciálne montážne prvky, stĺpy, brány či iné druhy výrobkov podľa ich požiadaviek.

Okrem samotného hutníckeho materiálu Vám zabezpečíme aj jeho komfortný a bezpečný transport a to až priamo k Vám! 

Náš skladový katalóg

Dokážeme sa prispôsobiť rôznym požiadavkam zákazníkov týkajúcich sa tvaru, veľkosti či iných špecifikácii tovaru. Ponúkame Vám prehľad našich výrobkov a možností výroby. 

Brány


Dvere a dvierka


Krabice a klietky


Mreže


Pätky


Poklopy


Prvky


Ostatné výrobky


Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je mpo@mpometal.sk .
Pre bližšie informácie ako nakladáme s Vašimi osobnými údajmi kliknite sem.Facebook Email