O nás

Vitajte na našej stránke!

Spoločnosť MPO-Metal s.r.o. bola založená v roku 2003 od tejto doby sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom hutníckeho materiálu, spojovacieho materiálu ako aj zámočníckou výrobou.

Vďaka úzkym väzbám a dlhodobej spolupráci s obchodnými partnermi z radov významných spracovateľov a dodávateľov hutníckeho materiálu pozitívne reagujeme na požiadavky našich zákazníkov.

Veľkou výhodou našej firmy je predajňa so spojovacím materiálom a množstvom pracovného náradia potrebného či už stavebnej firme, zámočníckej dielni ako aj v dielni domácich majstrov.

Kombináciou bohatého sortimentu hutníckeho, spojovacieho materiálu, náradia a služieb zámočníckej výroby a dopravy vytvárame spoločnosť s komplexnou ponukou.

Prečo využiť naše služby?

  • Pestrý sortiment produktov
  • Bezkonkurenčné ceny
  • Profesionalita a zodpovednosť
  • Ochota, individuálny prístup a odborné poradenstvo

 

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je mpo@mpometal.sk .
Pre bližšie informácie ako nakladáme s Vašimi osobnými údajmi kliknite sem.Facebook Email